امور رفاهي

استفاده از مهمانسرای مشهد مقدس
1392/08/21
همکار گرامی:

بدينوسيله ثبت نام مهمانسراي وزارت نيرو در مشهد مقدس با شرايط ذيل از تاريخ 2/7/92 جهت استفاده بازنشستگان عضو کانون از طريق دفتر کانون اعلام مي گردد:


شرايط ثبت نام :

1-مدت اقامت 3 روز و 3 شب ، زمان ورود به مهمانسرا ارایه معرفی نامه و شناسنامه الزامی است.

2- زمان تحويل مهمانسرا شنبه ها ساعت 8 صبح و سه شنبه ها ساعت 14

3- زمان تخليه مهمانسرا سه شنبه ها ساعت 10 صبح و روز های جمعه ساعت 16

3- نوبت دهي و جدول زمانبندي براساس اولويت ثبت نام مي باشد.

4- ميزان هزينه دريافتي به منظور تأمين منابع مالي خدمات جاري و نگهداری مهمانسرا مبلغ ششصد هزار ريال (000/600ريال) به ازاي 4 نفر در سوئیت های یک خوابه و مبلغ چهارصد هزار ریال (400000 ریال) بابت سوئیت مي باشد.

5- همكاران محترم لازم است یک هفته پس از ثبت نام، هزینه استفاده از مهمانسرا را به صورت نقدی به تعاونی مصرف سرکار خانم رفیعی ارایه داده و رسيد آن را به گروه پرسنلي و رفاه جهت ثبت قطعي ارسال نمايند.
لطفا دقت داشته باشيد پس از ثبت نام در سيستم فقط به مدت يك هفته براي ثبت قطعي ثبت نام فرصت پرداخت هزينه مهمانسرا را داريد.
توجه : در صورتی که همکاران گرامی تا 10 روز قبل از تاریخ عزیمت به مشهد، از طریق سیستم انصراف خود را اعلام نمایند می توانند مجددا برای تاریخ مورد نظر جدید ثبت نام نمایند، اگر تا قبل از 5 روز اعلام انصراف نمایند 20 درصد هزینه به عنوان غرامت از هزینه کلی کسر خواهد شد و اگر اعلام انصراف ننموده و از مهمانسرا در تاریخ خواسته شده استفاده نکنند، کل هزینه کسر شده و می بایست به لیست انتظار مراجعه و ثبت نام نمایند.

6- با توجه به محدوديت واحدهای مهمانسرا (سه واحد يك خوابه و يك سوئيت)، صرفاً اسكان همكاران و افراد تحت تكفل آنان ممكن مي باشد. در صورتی که افراد خانواده بیش از 4 نفر برای استفاده از واحدهای یک خوابه و بیش از 3 نفر برای استفاده از سوییت باشد، هزینه مربوطه به ازای هر نفر دويست هزار ریال (200000 ریال) افزایش می یابد.

7- زمان ورود به مهمانسرا طبق لیست، وسایل و امکانات را از مهماندار تحویل گرفته و زمان خروج وسایل و امکانات استفاده شده طبق لیست تحویل مهماندار خواهد شد. بنابراین لطفا در حفظ و نگهداری وسایل کوشا باشید.

8- هر نفر در هر دوره فقط یک بار می تواند از این امکانات استفاده نماید. در صورت تمایل به استفاده مجدد باید به لیست انتظار مراجعه نماید.

9- فاصله زمانی مکان مهمانسرا تا حرم 5 دقیقه پياده روي می باشد. (ورودی مسیر نواب نزدیکترین مسیر است.)
آدرس:  خيابان وحدت، انتهاي خيابان وحدت 21،‌ پست برق رضوي 

10- امکانات واحدها شامل نان گرم جهت صبحانه، قند، چای، شکر، پلوپز، گاز، ظروف آشپزخانه، شامپو، صابون هتلی، مایع دستشویی، شوینده، پتو و ... می باشد.

قابل توجه : 
برای تجهیز و راه اندازی مهمانسرا جهت استفاده خانواده های محترم همکاران تلاش های بسیاری انجام شده است و به فضل الهی سالیان سال در اختیار پرسنل محترم خواهد بود. به منظور رعایت هر چه بیشتر نظافت و تمیز نگهداشتن واحدها برای استفاده در سال های بعد، تمامی وسایل و امکانات مورد نیاز جهت نظافت و پاکیزگی در واحدها پیش بینی شده است. موجب امتنان خواهد بود كه در حفظ و پاکیزگی واحدها کوشا باشید.

تلفن تماس :    81606175